ОБЖТ ж ЭО-да үйірмешілер арасында «Менің Отаным-Қазақстан» байқауы туралы қорытынды ақпарат / Информация об итогах конкурса "Менің Отаным-Қазақстан» среди кружков в ОЦДЮТиЭ

2019 жылдың 20 қарашадағы  ОБЖТ ж ЭО-нда  №170 бұйрығына сәйкес Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті және ҚР Тәуелсіздігі күніне орай 30 қарашада болашақ ұрпаққа Елбасы Н.Ә.Назарбаев туралы мағлұмат  беру, Елбасының өмірін , еңбек жолын үлгі өнеге ете отырып,патриоттық сезімдерін арттыру мақсатында  «Менің Отаным -Қазақстан» байқауы өткізілді.
Байқауға   25 үйірмеден 40 оқушы қатысты.
«Менің Отаным-Қазақстан» байқауы хаттамасына сәйкес қатысушылар төмендегідей орындарды иеленді:
1-орын Самиғолла Аңсар «Руханият» үйірмесі;
2-орын Жақсылық Кәусар  «Руханият» үйірмесі;
3-орын Сағынғали Айбар «Алаш Көшім»ЖОББМ;

Орта топ бойынша
1-орын Кожукова Карина «Палитра»
2-орын Асылбеков Ислам «Жас саяхатшы»
3-орын Душева Ақтілек «Жас турист»

Жоғары топ бойынша
1-орын Доскалиева Камила «Спектр» үйірмесі;
2-орын Сағынғали Айым «Алаш Көшім»ЖОББМ;
3-орын Молотков Никита «Спектр» үйірмесі;

Байқау арқылы  оқушыларға туған жерге, туған елге деген сүйіспеншілігін ояту, Отанды құрметтеуге шақыру, патриоттық тәрбие беру. Ой- өрісін, дүниетанымын кеңейту, өлеңді қазақ және орыс  тілінде жатқа айту арқылы тіл байлығын арттыру, мәнерлеп оқу қабілеттерін анықтай отырып, жеңіске жеткен баланы қала көлемінде өткізілетін мәнерлеп оқу сайысына қатыстыру.


Согласно плану   ОЦДЮТиЭ ко Дню Первого Президента Республики Казахстан и ко дню Независимости Республики Казахстан 30 ноября 2019 года  состоялся конкурс выразительного чтения  "Менің Отаным-Қазақстан».
целях информирования будущих поколений о Лидере Нации Н.А.Назарбаева, Цель: воспитание у учащихся любви к родному краю, патриотическое воспитание,  расширение кругозора,  развитие языковой культуры через чтение наизусть, выявление способностей к выразительному чтению.
В конкурсе приняли участие 40 учащихся из 25 кружков. Согласно протоколу призовые места заняли следующие участники:

Младшая группа:
1 место - Самиголла Ансар кружок "Руханият "
2 место - Жаксылык Каусар кружок "Руханият "
3 место -  Сагынғали Айбар кружок "Алау"

Средняя группа:
1 место - Кожукова Карина кружок "Палитра»
2 место - Асылбеков Ислам кружок " Жас саяхатшы»
3 место - Душева Актилек  кружок «Жас турист»

Старшая группа:
1 место - Доскалиева Камила, кружок кружок "Спектр» 
2 место - Сагынғали Айым кружок «Барселона»
3 место-Молотков Никита кружок "Спектр»

joomla template