2009 ж.т. қыздар арасындағы облыстық «Былғары доп» турнирі / Областной турнир по футболу «Былғары доп» среди девочек 2009 г.р.

1-4 маусым   аралығында  Орал қ.  «Жастар»  стадионында  футболдан 2009 ж.т.  қыздар  арасында облыстық «Былғары доп» турнирі өтті.
Турнирге 4 команда, соның ішінде 3 аудан (Теректі,Бөкей Орда,Ақжайық), Орал қ. (№21 ЖОББМ) , жалпы 40  жас футболшылар қатысты.
Турнир облыстық білім, дене шынықтыру және спорт басқармаларының, БҚО футбол қауымдастығы және БҚО әкімдігі білім басқармасының балалар мен жасөспірімдер туризмі және экология орталығының ұйымдастыруымен өткізілді.
Жалпы командалық есептегі нәтиже:
1 орын – Орал қаласы(№21  ЖОББМ)
2 орын –Теректі ауданы(Шаған ЖОББМ)
3 орын – Бөкей Орда ауданы(Қ.Сағырбаев  атындағы ЖОББМ)
Жарыс нәтижесі бойынша жас былғары доп шеберлері келесі номинациялармен марапатталды:
1.«Үздік қақпашы» –Теміржанқызы Айшабибі (Ақжайық ауданы, Бітік ЖОББМ)
2.«Үздік сұрмерген» –Суюнгараева Аружан(Орал қаласы ,№21  ЖОББМ)
3.«Үздік ойыншы» –Темірболат Айнара(Теректі ауданы ,Шаған ЖОББМ)
4.«Үздік шабуылшы» -Кужахметова Адина(Орал қаласы ,№21  ЖОББМ)
5.«Үздік қорғаушы» – Жұмағұл Радмира (Бөкей Орда ауданы, Қ.Сағырбаев  атындағы ЖОББМ)
6.«Үздік бапкер» –Сағатова Алтынай (Орал қаласы ,№21 ЖОББМ)


Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді құттықтаймыз!

С 1-4 июня в г.Уральск на стадионе «Жастар» состоялся  областной турнир по футболу «Былғары доп» среди девочек 2009 г.р.
В  данной возрастной категории   приняли  участие  4 команд, из них 3  районных(Теректинский,Букейурдинский,Акжаикский), г.Уральск (СОШ №21),всего 40, юных футболистов.
Организаторы соревнований: областное управление образования, областное управление физической культуры и спорта, областной центр детско-юношеского туризма и экологии, ассоциация футбола ЗКО.
Согласно протоколам места распределились следующим образом:
1 место – город Уральск(№21 СОШ)
2место –Теректинский район (Чаганский СОШ)
3 место –  Букейурдинский район (СОШ  им.Қ.Сағырбаева)
По итогам турнира футболистов награждали по следующим номинациям:
1.«Лучший вратарь» – Теміржанқызы Айшабибі (Акжаикский район, Битикский СОШ)
2.«Лучший бомбардир» – Суюнгараева Аружан(город Уральск ,СОШ №21)
3.«Лучший игрок» – Темірболат Айнара(Теректинскиий район ,Чаганский СОШ)
4. «Лучший нападающий» – Кужахметова Адина (город Уральск ,СОШ №21)
5.«Лучший защитник» – Жұмағұл Радмира (Букейурдинский район, СОШ  им.Қ.Сағырбаева)
6.«Лучший тренер» – Сағатова Алтынай (город Уральск ,СОШ №21)

Поздравляем победителей!

joomla template