2007-2008 ж.т. қыздар арасындағы облыстық «Былғары доп» турнирі / Областной турнир по футболу «Былғары доп» среди девочек 2007-2008 г.р.

26-28  мамыр  аралығында  Орал қ.  «Жастар»  стадионында  футболдан 2007-2008 ж.т.  қыздар  арасында облыстық «Былғары доп» турнирі өтті.
Турнирге 3 команда, соның ішінде 2 аудан (Теректі, Шыңғырлау), Орал қ. (№17 ЖОББМ) , жалпы 41  жас футболшылар қатысты.
Турнир облыстық білім, дене шынықтыру және спорт басқармаларының, БҚО футбол қауымдастығы және БҚО әкімдігі білім басқармасының балалар мен жасөспірімдер туризмі және экология орталығының ұйымдастыруымен өткізілді.

Жалпы командалық есептегі нәтиже:
1 орын – Орал қаласы(№17  ЖОББМ)
2 орын –Теректі ауданы(Шаған ЖОББМ)
3 орын – Шыңғырлау ауданы(Л.Қылышев  атындағы ОЖББМ)
Жарыс нәтижесі бойынша жас былғары доп шеберлері келесі номинациялармен марапатталды:
1.«Үздік қақпашы» –Журмагамбетова Алмира (Шыңғырлау ауданы,Л.Қылышев  атындағы ОЖББМ)
2.«Үздік сұрмерген» –Толкачева Дарья(Орал қаласы ,№17  ЖОББМ)
3.«Үздік ойыншы» –Пересунько Вероника(Орал қаласы ,№17  ЖОББМ)
4.«Үздік шабуылшы» -Шынболатова Айнара(Теректі ауданы,Шаған ЖОББМ)
5.«Үздік қорғаушы» – Рахимберлиева Жанерке (Теректі ауданы,Шаған ЖОББМ)
6.«Үздік бапкер» –Куденко Алексей (Орал қаласы ,№17  ЖОББМ)

 

Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді құттықтаймыз!

С 26 по 28 мая в г.Уральск на стадионе «Жастар» состоялся  областной турнир по футболу «Былғары доп» среди девочек 2007-2008 г.р.
В  данной возрастной категории   приняли  участие  3 команд, из них 2  районных(Теректинский,Чингирлауский), г.Уральск (СОШ №17),всего 41 юных футболистов.
Организаторы соревнований: областное управление образования, областное управление физической культуры и спорта, областной центр детско-юношеского туризма и экологии, ассоциация футбола ЗКО.
Согласно протоколам места распределились следующим образом:
1 место – город Уральск(№17 СОШ)
2место –Теректинский район (Чаганский СОШ)
3 место –  Чингирлауский район(СОШ  им.Л.Кылышева)
По итогам турнира футболистов награждали по следующим номинациям:
1.    «Лучший вратарь» – Журмагамбетова Алмира (Чингирлауский район,СОШ  им.Л.Кылышева)
2.    «Лучший бомбардир» – Толкачева Дарья (город Уральск,№17 СОШ)
3.     «Лучший игрок» – Пересунько Вероника (город Уральск,№17 СОШ)
4.     «Лучший нападающий» – Шынболатова Айнара (Теректинский район ,Чаганский СОШ)
5.    «Лучший защитник» – Рахимберлиева Жанерке (Теректинский район ,Чаганский СОШ)
6.     «Лучший тренер» – Куденко Алексей (город Уральск,№17 СОШ)

Поздравляем победителей!

joomla template