2005-2006 ж.т. ұлдар арасындағы облыстық «Былғары доп» турнирі / Областной турнир по футболу «Былғары доп» среди юношей 2005-2006 г.р.

25-28  сәуір  аралығында  Орал қ.  «Жастар»  стадионында  футболдан 2005-2006 ж.т.  ұлдар  арасында облыстық «Былғары доп» турнирі өтті.
Турнирге 10 команда, соның ішінде 8 аудан (Ақжайық, Бәйтерек, Бөрлі, Сырым,Бөкей Орда, Казталов, Теректі және Шыңғырлау), Орал қаласы (№21 ЖОББМ) және облыстық «Білім-инновация» мектеп-лицей-интернатынан, жалпы 140 жас футболшылар қатысты.
Турнир облыстық білім, дене шынықтыру және спорт басқармаларының, БҚО футбол қауымдастығы және БҚО әкімдігі білім басқармасының балалар мен жасөспірімдер туризмі және экология орталығының ұйымдастыруымен өткізілді. Жалпы командалық есептегі нәтиже:
1 орын – Облыстық «Білім-инновация» мектеп-лицей-интернаты
2 орын – Сырым ауданы.
3 орын – Казталов ауданы (К.Мендалиев атындағы ЖОББМ).
Жарыс нәтижесі бойынша жас былғары доп шеберлері келесі номинациялармен марапатталды:
1.    «Үздік қақпашы» –Бақтыгереев Ерлан (Шыңғырлау ауданы)
2.    «Үздік ойыншы» – Мұатбек Нұрлыбек («Білім-инновация» мектеп-лицей-интернаты)
3.    «Үздік бапкер» – Даумов Шынболат(«Білім-инновация» мектеп-лицей-интернаты)

Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді құттықтаймыз!


С 25 по 28 апреля в г.Уральск на стадионе «Жастар» состоялся  областной турнир по футболу «Былғары доп» среди юношей 2005-2006 г.р.
В  данной возрастной категории   приняли  участие  10 команд, из них 8  районных (Акжаикский, Байтерекский, Бурлинский, Сырымский, Букейординский, Казталовкий,Теректинский и Чингирлауский), г.Уральск (СОШ №21) и областная школа-лицей-интернат «Білім-инновация», всего 140 юных футболистов. Организаторы соревнований: областное управление образования, областное управление физической культуры и спорта, областной центр детско-юношеского туризма и экологии, федерация футбола ЗКО.
Согласно протоколам места распределились следующим образом:
1 место – Областная школа-лицей-интернат «Білім-инновация»
2место – Сырымский район.
3 место – Казталовский район

По итогам турнира футболистов награждали по следующим номинациям:
1.    «Лучший вратарь» - Бақтыгереев Ерлан (Шыңғырлау ауданы)
2.    «Лучший игрок» - Мұатбек Нұрлыбек (Областная школа-лицей-интернат «Білім-инновация»)
3.     «Лучший тренер» - Даумов Шынболат(Областная школа-лицей-интернат «Білім-инновация»)

Поздравляем победителей!

joomla template