2001-2004 ж.т. қыздар арасындағы облыстық «Былғары доп» турнирі / Областной турнир по футболу «Былғары доп» среди юношей 2001-2004 г.р.

28-30  сәуір  аралығында  Орал қ.  «Жастар»  стадионында  футболдан 2001-2004 ж.т.  қыздар  арасында облыстық «Былғары доп» турнирі өтті.
Турнирге 5 команда, соның ішінде 3 аудан (Теректі, Шыңғырлау, Бөрлі), Орал қ. (№9 ЖОББМ) және С.Сейфуллин атындағы №11 облыстық қазақ мектеп-интернат, жалпы 77 жас футболшылар қатысты.
Турнир облыстық білім, дене шынықтыру және спорт басқармаларының, БҚО футбол қауымдастығы және БҚО әкімдігі білім басқармасының балалар мен жасөспірімдер туризмі және экология орталығының ұйымдастыруымен өткізілді. Жалпы командалық есептегі нәтиже:
1 орын – Орал қаласы (№9 ЖОББМ)
2 орын – Теректі ауданы
3 орын – С.Сейфуллин атындағы №11 облыстық қазақ мектеп-интернат.
Жарыс нәтижесі бойынша жас былғары доп шеберлері келесі номинациялармен марапатталды:
1.    «Үздік қақпашы» – Виноградова Анна(Орал қаласы №9 ЖОББМ)
2.    «Үздік сұрмерген» – Бекбулатова Раиса(Орал қаласы №9 ЖОББМ)
3.    «Үздік ойыншы» – Ауғанова Айкен(Теректі ауданы)
4.    «Үздік бапкер» – Хасенов Мади(Орал қаласы №9 ЖОББМ)
5.    «Үздік қорғаушы» – Болатқызы Ақгүлім(С.Сейфуллин атындағы №11 облыстық қазақ мектеп-интернат)

Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді құттықтаймыз!

 


С 28 по 30 апреля в г.Уральск на стадионе «Жастар» состоялся  областной турнир по футболу «Былғары доп» среди юношей 2001-2004 г.р.
В  данной возрастной категории   приняли  участие  5 команд, из них 3  районных(Теректинский,Чингирлауский,Бурлинсикий ), г.Уральск (СОШ №9) и областная №11  школа-интеранат  имени С.Сейфуллина,всего 77 юных футболистов.
Организаторы соревнований: областное управление образования, областное управление физической культуры и спорта, областной центр детско-юношеского туризма и экологии, федерация футбола ЗКО.
Согласно протоколам места распределились следующим образом:
1 место – город Уральск (№9 СОШ)
2место – Теректинский район
3 место –  Областная №11  школа-интеранат  имени С.Сейфуллина
По итогам турнира футболистов награждали по следующим номинациям:
1.    «Лучший вратарь» – Виноградова Анна(город Уральск №9 СОШ)
2.    «Лучший бомбардир» – Бекбулатова Раиса (город Уральск №9 СОШ)
3.     «Лучший игрок» – Ауғанова Айкен(Теректинский район)
4.     «Лучший тренер» – Хасенов Мади(Орал қаласы №9 ЖОББМ)
5.    «Лучший защитник» – Болатқызы Ақгүлім (Областная №11  школа-интеранат  имени С.Сейфуллина)

Поздравляем победителей!

joomla template